Dostawa

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu zaakceptowania płatności. Okres realizacji zamówienia wynosi 7 dni i liczony jest w pełnych dniach roboczych, pomijając soboty, niedziele i święta, które nie są liczone w terminie realizacji zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie sprzedającego, okres realizacji wydłuża się od 7 dni do daty podanej przez producenta, o czym Klient jest dodatkowo informowany.

  • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują produkty w magazynie dopiero po potwierdzeniu zamówienia.

  • Podawany przewidywany czas wysyłki danego produktu nie ma charakteru ofertowego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Koszty dostawy

  • DHL Paczka - 30 zł brutto (darmowa od 1500 zł brutto)

  • DHL Półpaleta - 200 zł brutto (darmowa od 4500 zł brutto)

  • DHL Paleta - 300 zł brutto (darmowa od 4500 zł brutto)

  • DHL Dłużyzna - 200 zł brutto (darmowa od 4500 zł brutto)

Firma Kurierska

W 95% przypadków czas dostarczenia naszych przesyłek wynosi 1 dzień roboczy. Oznacza to, że kurier powinien pojawić się drugiego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki.

Jednakże w 5% przypadków może dojść do opóźnień z winy firmy kurierskiej z powodu różnych czynników, takich jak awaria samochodu dostawczego, utrudnienia w ruchu, warunki pogodowe, wypadki, błędy ludzkie czy nieobecność adresata.

Po otrzymaniu numeru przesyłki od nas możecie Państwo uzyskać więcej informacji o jej statusie. Numer przesyłki pozwala na śledzenie jej drogi na stronach internetowych firm kurierskich lub w kontakcie telefonicznym z daną firmą.

Czas Realizacji i Dostępność

Na stronach produktów w naszym sklepie udostępniamy informacje o przewidywanym czasie wysyłki. Przeważnie wynosi on od 24 godzin do kilku dni. W innych przypadkach dostępna jest odpowiednia informacja na stronie produktu.

Termin Wysyłki

Określenie momentu wysyłki opieramy na stanie magazynu, spodziewanych dostawach, zapasach u dostawców oraz informacjach od dystrybutorów i producentów. Mimo starań o rzetelne przedstawienie terminów, różnorodność i jakość czynników wpływających na te terminy (nieprecyzyjne informacje, problemy techniczne, utrudnienia logistyczne itp.) mogą skutkować skróceniem lub wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Jeśli taka sytuacja się pojawi, nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta postarają się nawiązać kontakt z Państwem i poinformować o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.